Co nabízím

responzivní web

Responzivní internetové stránky vytvářím pro své zákazníky již jako standard. Responzivní web je mírně dražší, ale rozhodně to není zbytečná investice. Naopak, stránky přizpůsobené pro mobilní zařízení jsou v dnešní době již nutností.

Dle statistického portálu statista.com využívá pro přístup na internet svůj smartphone již více než 60 % uživatelů. Jde statistiku celosvětovou, ale když se rozhlédnu po kavárnách a lavičkách a nahlédnu do MHD, nemyslím si, že by Češi byli v této věci pozadu.Cena responzivního webu

7 tisíc

Mé ceny již začínají na 7.000,- Kč za jednostránkový web. To zahrnuje grafický návrh a jeho přepracování do šablony, instalaci redakčního systému WordPress, naplnění webu Vámi dodaným obsahem. Klasický web o několika stránkách od 12.000,-, vícejazyčné weby a weby s tvorbou vlastních polí od 15.000,-.

Termín realizace

7 dní

Již do týdne můžete mít jednoduché responzivní stránky hotovy. Vše bude záležet na tom, jak rychle mi dokážete dodat texty a ilustrace. Samozřejmě mohu texty za příplatek napsat, stejně tak seženu i kvalitní ilustrační fotografie z fotobanky. Průměrný čas tvorby webu se pohybuje kolem dvou týdnů.Další důvody, proč mít stránky responzivní:

Upřednostnění ve vyhledávačích

Google upřednostňuje při vyhledávání uživatelům mobilních zařízení odkazy na stránky, které jsou pro taková zařízení odladěné. Pokud Vaše stránky nejsou responzivní, je možné, že se ve výsledcích hledání propadají na pozice, kde na ně již nikdo neklikne. Nejste vidět = ztrácíte zákazníky!

Rychlejší načítání obsahu

Stránky přizpůsobené pro mobilní zařízení se dělají tak, aby obsahovaly co nejméně rušivé grafiky a obrázky se dělají kapacitně menší. Vše je tak svižnější a přehledné i na pomalejších zařízeních. Myslete i na to, že mnoho lidí využívá mobilní data  a když se jim něco pomalu načítá, odcházejí!


Web je celkově přehlednější

Při načítání webu, který není pro mobilní zařízení odladěný se většinou stává to, že se celý obsah zmenší na velikost displeje. Písmo se tak stane nečitelným a musí se krkolomně zvětšovat. Také bývá problém s funkčností menu a tak se často návštěvníci nedostanou na jinou než hlavní stránku.

Ukážete, že jdete s dobou

Pro většinu zákazníků není nic horšího než to, že se setkají s firmou, která nedrží krok s dobou. Mění se legislativa, mění se postupy, mění se trendy a obměňuje se generace zákazníků. Mění se samozřejmě i prezentace firem vůči zákazníkům. Starý a nefunkční web není dobrou vizitkou!


responzivní web
K novému webu získáte navíc zcela zdarma:
  • osobní návštěva v Praze
  • cenová kalkulace
  • jeden grafický návrh
  • konzultace po celou dobu vývoje

Co dál?

Je to jednoduché – napište si o nezávaznou nabídku.

 

E-mail: info@oltea.cz